پورتال سيگما

پورتال گروه مانی آسیا

مشاهده وب سایت
.
.

معرفی شرکت بین المللی گروه مانی آسیا

در سال 1385 فرآوری و بسته بندی آجیل و خشکبار تحت نام تجاری مانی بر گرفته از نام خانوادگی موسس آن آغاز گردید و کسب و کار خانواده وارد مرحله جدیدی گردید. در سال 1393 در راستای اصلاح ساختار شرکتهای گروه و تکمیل زنجیره ارزش، کلیه فعالیتهای صنایع غذایی گروه در شرکت توسعه فرآورده های غذایی مانی متمرکز گردید. مانی در سال های مختلف موفق به دریافت جوایز ایمنی سلامت گردید و در سال 1395 نیز به عنوان برگزیده یازدهمین جشنواره قهرمان صنعت انتخاب گردید. مانی همواره تلاش کرده است سنت های خانوادگی، مهارتها و تجربیات نسل های گذشته را با تکنولوژی های روز و دنیای مدرن در هم بیامیزد و محصولی باکیفیت و در بهترین بسته بندی به مصرف کنندگان در سراسر جهان عرضه کند. طراحی پورتال شرکتی شرکت بین المللی گروه مانی آسیا توسط سیگما  انجام گردیده است.

آدرس: ایران , تهران , کیلومتر 8 جاده مخصوص , شهرک استقلال , بلوار عبیدی , خیابان ششم , پلاک 3
تلفن تماس: 8276 21 98+

سیستم تماس با مشتریان

اشخاص حقیقی و حقوقی با مراجعه به این سامانه و درج اطلاعاتی مانند نام و نام خانوداگی، شماره تماس، نام شرکت، ایمیل و... میتوانند پیغام خود را برای شرکت گروه مانی آسیا ارسال نمایند. این پیغام میتواند حاوی نظرات، پیشنهادات، انتقادات و سوالات باشد.

دیگر مشتریان سیگما

1398/12/13 سه‌شنبه
لوگو پورتال سیگما

شرکت توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات سیگما برترین مجری و ارائه دهنده ابزارهای ایجاد و راه اندازی پرتال های سازمانی، خدمات الکترونیکی امن، خدمات رایانش ابری، دسترس پذیری (WCAG) و خدمات مشاوره دولت الکترونیک به سازمانها و شرکتها میباشد.

1401© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نرم افزاری سیگما میباشد.