پورتال سيگما

راه اندازی Always-On

شرکتها و سازمانها با توجه به میزان حساسیت و ارزش دسترسی بالای دیتاها و سرویسهای الکترونیکی سازمانی، میبایست سروری با Uptime بسیار بالا در اختیار داشته باشند تا نگران از دسترس خارج شدن وبسایت، خدمات الکترونیکی و سامانه های آنلاین سازمانی خود نباشند. پورتال و سرویسهای اینترنتی شرکتها و سازمانها ممکن است به دلایل مختلفی مانند مشکلات سخت افزاری و یا نرم افزاری، قطعی اینترنت سرور، حملات DDoS و به دنبال آن Down شدن سرور، از دسترس خارج شوند و از جهت اعتباری، اقتصادی و فنی، ضررهای بزرگی را متحمل سازمان کنند.

سولوشن هایی که برای Failover و Failback سرورها طراحی شده است، اغلب راهکارهایی پر ریسکی هستند که هزینه های زیادی را نیز متوجه سازمانها میکند اما سیگما با ارائه خدمات Always-On، سازمانها را بی نیاز از صرف هزینه های زیاد و تحمل ریسک های بالا میکند. سازمانها و شرکتها با بهره مندی از راهکارهای failover و failback خدمات Always-on سیگما، پایداری و در دسترسی بسیار بالا (High Availability) در سرور، سرویس ها و سامانه های اینترنتی سازمانی را تجربه خواهند کرد.

خدمات سیگما

  • طراحی و پیاده سازی راه حل های High Availability (HA)
  • طراحی و پیاده سازی راه حل های Disaster Recovery (DR)
  • طراحی و پیاده سازی راه حل های Load Balancing (LB)
  • فعال سازی Feature های مربوطه روی سرورها و اعمال دسترسی های لازم
  • نصب سرورهای پایگاه داده و فعالسازی High Availability
  • انجام تست های لازم جهت اطمینان از صحت عملکرد Failover و Load Balancing و راه حل های HA در Always-On
  • مانیتورینگ دوره ای با راهکارهای جامع Always-On سیگما

درخواست دمو


* نام و نام خانوادگی
*
*
*
*
1398/12/13 سه‌شنبه
لوگو پورتال سیگما

شرکت توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات سیگما برترین مجری و ارائه دهنده ابزارهای ایجاد و راه اندازی پرتال های سازمانی، خدمات الکترونیکی امن، خدمات رایانش ابری، دسترس پذیری (WCAG) و خدمات مشاوره دولت الکترونیک به سازمانها و شرکتها میباشد.

1401© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نرم افزاری سیگما میباشد.