پورتال سيگما

پورتال شرکت سانا

مشاهده وب سایت
.
.

درباره شرکت سانا

سانا یک شرکت فروش و توزیع است که با هدف ماموریت توزیع محصولات سالم در ایران تأسیس شده است. تجارت خانوادگی خشکبار در شرکت مانی میراثی 140 ساله است که از سال 1256 تاکنون نسل به نسل در این خانواده منتقل شده است. زمانی که حسین رحمانی در ناحیه شرق آذربایجان در ایران، کسب و کاری کوچک در زمینه تولید، بسته بندی و صادرات چند نوع محدود از خشکبار ایران را به کشور شوروی در تجارتخانه رحمانی به راه انداخت و پایه های این بنا را بر روی سنت های خانوادگی، مهارت ها و تجربیات نسل های گذشته و میراث این تجارت خانوادگی تا به امروز مستحکم نمود. پورتال شرکت سانا توسط مهندسین متخصص شرکت سیگما طراحی و راه اندازی شده است.
تلفن :  8276-21
ایمیل : info@sana-dis.com

سیستم ارتباط با مشتریان

اشخاص حقیقی و حقوقی با مراجعه به این سامانه و درج اطلاعاتی مانند نام و نام خانوداگی، شماره تماس، نام شرکت، ایمیل و... میتوانند پیغام خود را برای شرکت سانا ارسال نمایند. این پیغام میتواند حاوی نظرات، پیشنهادات، انتقادات و سوالات باشد.

دیگر مشتریان سیگما

1398/12/13 سه‌شنبه
لوگو پورتال سیگما

شرکت توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات سیگما برترین مجری و ارائه دهنده ابزارهای ایجاد و راه اندازی پرتال های سازمانی، خدمات الکترونیکی امن، خدمات رایانش ابری، دسترس پذیری (WCAG) و خدمات مشاوره دولت الکترونیک به سازمانها و شرکتها میباشد.

1401© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نرم افزاری سیگما میباشد.