پورتال سيگما

پورتال دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

مشاهده وب سایت
.
.

معرفی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

این دفتر در آغاز با نام «دفتر تبلیغات امام»؛ و سرانجام با عنوان «دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم» شروع به فعالیت نمود و به عنوان نهاد پیش گام ‫در عرصه های نو و پاسخگو به نیازهای نظام و جامعه اسلامی شناخته شد و هم اکنون به تبیین و گسترش باور، بینش و ارزش های انقلابی و ‫تعمیق و توسعه دانش و معرفت اسلامی می پردازد و اولین نهاد فرهنگی می باشد که ‫به تدوین و تصویب بیانیه ماموریت و سند چشم انداز بیست ساله خود همت گمارده ‫است. ‫دفتر تبلیغات اسلامی، که از سوی مقام معظم رهبری- مد ظله العالی- به عنوان‫ «نماد روشنفکری حوزه» معرفی گردیده، خود را در افق چشم انداز بیست ساله کشور‫ به عنوان «اصلی ترین تامین کننده نیازهای معرفتی و انسانی(نرم افزاری) عرصه ‫فرهنگ، جهت توسعه و تعمیق دین مداری» تعریف کرده است. همچنین «نظریه پردازی و اندیشه سازی در عرصه علوم و معارف اسلامی به منظور تامین نیازهای فکری جهان معاصر» از دغدغه های این مرکز علمی و فرهنگی می باشد. طراحی پورتال این دفتر توسط متخصصین توانمند سیگما انجام شده است.

آدرس:  قم میدان شهداء
تلفن: ۳۷۱۱۶۰-025

سامانه ارتباط با مسئولین

کاربران با مراجعه به این سامانه قادر خواهند بود در کمترین زمان ممکن درخواست های انتقادات، پیشنهادات و یا ملاقات با مسئولین دفتر تبلیغات اسلامی را ثبت و ارسال نمایند و با کد پیگیری دریافتی، در مراجعات بعدی نتیجه درخواست خود را پیگیری کنند. این سامانه در راستای طرح تحول دیجیتال و دولت الکترونیک در نظام توسعه اداری کشور طراحی و راه اندازی شده است.

دیگر مشتریان سیگما

1398/12/13 سه‌شنبه
لوگو پورتال سیگما

شرکت توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات سیگما برترین مجری و ارائه دهنده ابزارهای ایجاد و راه اندازی پرتال های سازمانی، خدمات الکترونیکی امن، خدمات رایانش ابری، دسترس پذیری (WCAG) و خدمات مشاوره دولت الکترونیک به سازمانها و شرکتها میباشد.

1401© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نرم افزاری سیگما میباشد.