پورتال سيگما

پورتال ایران ایر

مشاهده وب سایت
.
.

معرفی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ( ایران ایر )

شرکت هواپیمایی ملی ایران در تاریخ پنجم اسفند ماه سال 1340 با ادغام دو شرکت هواپیمایی ایرانین ایرویز و پرشین ایرویز و ایجاد خط هوایی جدیدی بانام هواپیمایی ملی ایران با علامت اختصاری و سمبل هما تاسیس شد و از فروردین ماه سال 1341 فعالیت های خود را آغاز نمود. از جمله اهداف اولیه ی تاسیس هما ، پوشش احتیاجات حمل و نقل هوایی داخل کشور همراه با رعایت بیشتر اصول ایمنی پروازی و برقراری سرویس های حمل و نقل هوایی با کشورهای هم جوار و دور دست ، ضمن مراعات همزمان قرارداد های متقابل مبانی تجاری و مصالح کشوربود. شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران حدود نیم قرن است که به عنوان بازویی توانمند در اختیار مردم ایران بوده و می کوشد تا با جابجایی مسافر، بار صادراتی و وارداتی و پست در شبکه داخلی و بین المللی به نحو مطلوب انجام وظیفه نماید. طرحی پورتال سازمانی و طراحی سامانه های تحت وب شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران بدست متخصصین زبده شرکت سیگما انجام گردیده است.

نشانی: تهران - بلوار فرودگاه -ادارات مرکزی هما-روابط عمومی صندوق پستی 775-13185
تلفن: 466222
 

سامانه ثبت شکایت مسافران

مشتریان بار، مسافرین و متقاضیان خرید بلیط از طریق سامانه های ثبت شکایت ایران ایر و تکمیل فیلدهای مربوطه میتوانند شکایات خود را در سامانه ها ثبت کنند و با کدرهگیری دریافتی، در مراجعات بعدی خود شکایت خود را پیگیری نمایند. این سامانه در راستای طرح تحول دیجیتال و دولت الکترونیک در نظام توسعه اداری کشور برای این شرکت بزرگ توسط شرکت سیگما طراحی و راه اندازی شده است.

سامانه ثبت انتقادات و پیشنهادات

این سامانه در راستای تکریم مسافرین گرامی شرکت هواپیمایی هما و تحقق حقوق شهروندی مسافران طراحی و راه اندازی شده است. مراجعین با درج اطلاعات هویتی و تکمیلی مثل شماره تماس، پست الکترونیکی و... میتوانند نظرات، انتقادات، پیشنهادات، مشکلات و سوالات خود را به شکل مستقیم با مسئولین ایران ایر مطرح کنند.

ثبت نام آنلاین مرکز آموزش هما

دانش پذیران مرکز آموزشی هما از طریق این سامانه و درج اطلاعات هویتی و اطلاعات تکمیلی قادر خواهند بود در دوره ها ثبت نام نمایند. همچنین امکان بارگزاری عکس پرسنلی، کارت ملی و فیش واریزی در این سامانه تعبیه شده است تا دانش پذیران بتوانند با سهولت تمام نسبت به ثبت نام در دوره های آموزشی اقدام نمایند.

دیگر مشتریان سیگما

لوگو پورتال سیگما

شرکت توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات سیگما برترین مجری و ارائه دهنده ابزارهای ایجاد و راه اندازی پرتال های سازمانی، خدمات الکترونیکی امن، خدمات رایانش ابری، دسترس پذیری (WCAG)، رتبه بندی اعتباری و خدمات مشاوره دولت الکترونیک به سازمانها و شرکتها میباشد.

1399© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نرم افزاری سیگما میباشد.