پورتال سيگما

پورتال ایران ایر

مشاهده وب سایت
.
.

معرفی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ( ایران ایر )

شرکت هواپیمایی ملی ایران در تاریخ پنجم اسفند ماه سال 1340 با ادغام دو شرکت هواپیمایی ایرانین ایرویز و پرشین ایرویز و ایجاد خط هوایی جدیدی بانام هواپیمایی ملی ایران با علامت اختصاری و سمبل هما تاسیس شد و از فروردین ماه سال 1341 فعالیت های خود را آغاز نمود. از جمله اهداف اولیه ی تاسیس هما ، پوشش احتیاجات حمل و نقل هوایی داخل کشور همراه با رعایت بیشتر اصول ایمنی پروازی و برقراری سرویس های حمل و نقل هوایی با کشورهای هم جوار و دور دست ، ضمن مراعات همزمان قرارداد های متقابل مبانی تجاری و مصالح کشوربود. شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران حدود نیم قرن است که به عنوان بازویی توانمند در اختیار مردم ایران بوده و می کوشد تا با جابجایی مسافر، بار صادراتی و وارداتی و پست در شبکه داخلی و بین المللی به نحو مطلوب انجام وظیفه نماید. طرحی پورتال سازمانی و طراحی سامانه های تحت وب شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران بدست متخصصین زبده شرکت سیگما انجام گردیده است.

نشانی: تهران - بلوار فرودگاه -ادارات مرکزی هما-روابط عمومی صندوق پستی 775-13185
تلفن: 466222
 

سامانه ثبت شکایت مسافران

مشتریان بار، مسافرین و متقاضیان خرید بلیط از طریق سامانه های ثبت شکایت ایران ایر و تکمیل فیلدهای مربوطه میتوانند شکایات خود را در سامانه ها ثبت کنند و با کدرهگیری دریافتی، در مراجعات بعدی خود شکایت خود را پیگیری نمایند. این سامانه در راستای طرح تحول دیجیتال و دولت الکترونیک در نظام توسعه اداری کشور برای این شرکت بزرگ توسط شرکت سیگما طراحی و راه اندازی شده است.

سامانه ثبت انتقادات و پیشنهادات

این سامانه در راستای تکریم مسافرین گرامی شرکت هواپیمایی هما و تحقق حقوق شهروندی مسافران طراحی و راه اندازی شده است. مراجعین با درج اطلاعات هویتی و تکمیلی مثل شماره تماس، پست الکترونیکی و... میتوانند نظرات، انتقادات، پیشنهادات، مشکلات و سوالات خود را به شکل مستقیم با مسئولین ایران ایر مطرح کنند.

ثبت نام آنلاین مرکز آموزش هما

دانش پذیران مرکز آموزشی هما از طریق این سامانه و درج اطلاعات هویتی و اطلاعات تکمیلی قادر خواهند بود در دوره ها ثبت نام نمایند. همچنین امکان بارگزاری عکس پرسنلی، کارت ملی و فیش واریزی در این سامانه تعبیه شده است تا دانش پذیران بتوانند با سهولت تمام نسبت به ثبت نام در دوره های آموزشی اقدام نمایند.

دیگر مشتریان سیگما

1398/12/13 سه‌شنبه
لوگو پورتال سیگما

شرکت توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات سیگما برترین مجری و ارائه دهنده ابزارهای ایجاد و راه اندازی پرتال های سازمانی، خدمات الکترونیکی امن، خدمات رایانش ابری، دسترس پذیری (WCAG) و خدمات مشاوره دولت الکترونیک به سازمانها و شرکتها میباشد.

1401© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نرم افزاری سیگما میباشد.