پورتال استانداری کهگلویه و بویراحمد

مشاهده وب سایت
.
.

معرفی استانداری کهگیلویه و بویراحمد

استانداری کهگیلویه و بویراحمد، نهاد مسئول مدیریت این استان تحت نظارت وزارت کشور میباشد؛ پورتال تحت وب استانداری کهگیلویه و بویراحمد شامل درگاه خدمات الکترونیک استان، پایگاه اطلاع رسانی استانداری، فرمانداری ها و ادارات استانی میشود.

آدرس : یاسوج، خیابان بویراحمد، امام حسین، استانداری کهگلویه و بویراحمد
تلفن : 15-33226011- 074

سیستم ثبت نام اعضای کمیته فناوری شهرستانی

این سامانه، کاربرگ ثبت اطلاعات اعضای کمیته فناوری اطلاعات میباشد که افراد متخصص میتوانند با تکمیل و ارسال فرم مربوطه، درخواست خود را مبنی بر ثبت نام در این کمیته به استانداری کهگلویه و بویراحمد ابلاغ کنند و با کد رهگیری مربوطه، در مراجعات بعدی درخواست ثبت نام خود را پیگیری کنند.

سیستم ثبت نام نیروی امریه

این سامانه مختص افرادی میباشد که قصد دارند خدمت وظیفه عمومی خود را در دپارتمان های مختلف استانداری کهگلویه و بویراحمد انجام دهند؛ متقاضیان با مراجعه به این سامانه و تکمیل فرم های مربوطه، درخواست خود را ارسال و در مراجعات بعدی با ارائه کد رهگیری، نتیجه درخواست خود را پیگیری میکنند.

سیستم درخواست ملاقات با استاندار، ارائه پیشنهاد و انتقاد

در راستای تکریم ارباب رجوع در دولت الکترونیک، شهروندان میتوانند با مراجعه به این سامانه و تکمیل فرم مربوطه، انتقادات و پیشنهادات خود را به واحدهای مربوطه استانداری اعلام نمایند و یا اینکه درخواست ملاقات با شخص استاندار ثبت کنند.

دیگر مشتریان سیگما