پورتال سيگما

پورتال وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران

مشاهده وب سایت
.
.

معرفی وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران

وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران سازمان دولتی زیرمجموعه قوه مجریه ایران است، که وظیفه اعمال اصل مالکیت و حاکمیت ملی ایران بر ذخایر و منابع نفت و گاز، همچنین تفکیک وظایف حاکمیتی از تصدی در اداره و توسعه صنعت نفت و گاز کشور را برعهده دارد. وزارت نفت پس از انقلاب اسلامی ایران و در سال ۱۳۵۸ در دولت موقت بازرگان تأسیس شد. ساختار سازمانی این وزارتخانه از یک ستاد مرکزی و چهار شرکت تابعه شامل شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی گاز ایران، شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران و شرکت ملی پالایش و پخش فراورده‌های نفتی ایران تشکیل شده‌است و از طریق مدیریت بر شرکت‌های تابعه و فرعی خود، بر عملیات اکتشاف، استخراج، بازاریابی و فروش نفت خام، گاز طبیعی و فراورده‌های نفتی در کشور نظارت می‌نماید. این وزارتخانه علاوه بر تأمین نیازهای اصلی انرژی، بالغ بر ۸۰٪ از درآمد ارزی خارجی را به‌وسیله صدور نفت خام و فراورده‌های نفتی پالایش یافته، تأمین می‌کند.

وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران با هدف اعمال اصل مالکیت و حاکمیت ملی ایران بر ذخایر و منابع نفت و گاز و تفکیک وظایف حاکمیتی از تصدی در اداره و توسعه صنعت نفت و گاز کشور شکل گرفت و از آنجا که صنعت نفت به عنوان صنعت پیشران از جایگاه ویژه‌ای در اقتصاد کشور برخوردار است و نقشی اساسی در تحقق اهداف کلان اقتصاد ملی دارد، عملکرد این وزارتخانه بسیار حائز اهمیت است. پرتال این وزارتخانه توسط مهندسین متخصص شرکت سیگما طراحی و راه اندازی گردیده است.

آدرس : تهران ـ تقاطع حافظ و طالقانی ـ ساختمان مرکزی وزارت نفت - طبقه سوم - روابط عمومی
تلفن تماس : 021 61651

سامانه مناقصات و مزایدات وزارت نفت

اشخاص حقیقی و حقوقی از طریق این سامانه میتوانند به کلیه مناقصات و مزایدات وزارت نفت همراه با جزئیات کامل دسترسی داشته باشند. در این سامانه انواع و اقسام مناقصات و مزایدات مانند مناقصه ها، مزایده ها، تجدید مناقصه ها و مزایده ها، فراخوان ها و تجدید فراخوان ها، اطلاعیه های استخدامی و... از شرکت های مختلف در تاریخ های مختلف منتشر میشود که کاربر میتواند فیلترهای مدنظر خود را در این سامانه وارد کند تا به نتایج مدنظر خود برسد.

سامانه نظرسنجی

این نظرسنجی جهت ارزیابی کیفی پورتال وزارت نفت طراحی و راه اندازی شده است. بازدیدکنندگان تارنمای این وزارتخانه از طریق این سامانه و پاسخگویی به سوالات مطرح شده در فرم مربوطه میتوانند در راستای ارتقاء پورتال نقشی موثر داشته باشند. این سامانه در راستای طرح تحول دیجیتال و دولت الکترونیک در نظام توسعه اداری کشور برای این وزارتخانه بزرگ توسط شرکت سیگما طراحی و راه اندازی شده است.

سامانه ارتباط مستقیم با وزیر نفت

اشخاص حقیقی و حقوقی با مراجعه به این بخش و درج اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، نام شرکت، حوزه فعالیت، شماره تماس و ایمیل خود قادر خواهند بود مسائل، مشکلات و نظرات خود را به شکل مستقیم با وزیر محترم نفت در میان بگذارند. همچنین امکان بارگزاری مستندات نیز در این سامانه در نظر گرفته شده است.

دیگر مشتریان سیگما

1398/12/13 سه‌شنبه
لوگو پورتال سیگما

شرکت توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات سیگما برترین مجری و ارائه دهنده ابزارهای ایجاد و راه اندازی پرتال های سازمانی، خدمات الکترونیکی امن، خدمات رایانش ابری، دسترس پذیری (WCAG) و خدمات مشاوره دولت الکترونیک به سازمانها و شرکتها میباشد.

1401© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نرم افزاری سیگما میباشد.