پورتال سيگما

پورتال صنایع الکترونیک زعیم

مشاهده وب سایت
.
.

معرفی شرکت صنایع الکترونیک زعیم

شركت صنایع الكترونیک زعیم با بیش از نیم قرن سابقه فعالیت مستمر در زمینه های زیرساختهای مخابراتی، فناوری اطلاعات، سیستم های ایمنی و تحقیق و توسعه حضوری درخشان در متن صنایع و نقاط حساس كشور داشته تا همچنان نسبت به پویایی و تمایز در عرصه رقابتی روز دنیا كوشا باشد و با بهره گیری از كادر مدیریتی مجرب و محققین و متخصصین توانمند و فارغ التحصیلان دانشگاههای بنام ایران و جهان تاكنون در راهبری و اجرای پروژه های بزرگ و ملی نقش بسزایی داشته است. طراحی پورتال سازمانی و سامانه های خدمات الکترونیکی های این شرکت بدست متخصصین توانمند شرکت سیگما انجام شده است.

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان برزیل، خیابان نیلو، شماره 21
تلفن: 88773551

سامانه ثبت درخواست استخدام

کارشناسان و متخصصین علاقه مند به استخدام در شرکت زعیم، با مراجعه به این سامانه و تکمیل فیلدهای مربوطه مانند آخرین مدرک تحصیلی، رشته تحصیلی، تخصص و... میتوانند درخواست استخدام خود را ثبت و ارسال نمایند و منتظر تماس کارشناسان شرکت زعیم باشند. همچنین امکان ضمیمه کردن فایل رزومه کاربران در این سامانه تعبیه شده است.

سیستم ارتباط با مشتریان

اشخاص حقیقی و حقوقی با مراجعه به این سامانه و درج اطلاعاتی مانند نام و نام خانوداگی، شماره تماس، نام شرکت، ایمیل، موضوع درخواست و... میتوانند پیغام خود را برای شرکت زعیم ارسال نمایند. این پیغام میتواند حاوی نظرات، پیشنهادات، انتقادات و سوالات باشد.

دیگر مشتریان سیگما

1398/12/13 سه‌شنبه
لوگو پورتال سیگما

شرکت توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات سیگما برترین مجری و ارائه دهنده ابزارهای ایجاد و راه اندازی پرتال های سازمانی، خدمات الکترونیکی امن، خدمات رایانش ابری، دسترس پذیری (WCAG) و خدمات مشاوره دولت الکترونیک به سازمانها و شرکتها میباشد.

1401© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نرم افزاری سیگما میباشد.