پورتال سيگما

پورتال شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور

مشاهده وب سایت
.
.

معرفی شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور

در سال 1383 به منظور ایجاد انسجام تشکیلاتی، کاهش تصدی‌ها و تقویت امور راهبردی مدیریت حمل و نقل کشور و با هدف مدیریت متمرکز در زمینه زیر ساخت‌های حمل ونقل، به استناد ماده 4 قانون برنامه سوم توسعه، شرکت مادر تخصصی ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور با پیشنهاد وزارت راه و ترابری و مصوبه جلسه هیأت وزیران تأسیس شد. این شرکت با تجمیع سه معاونت وزارتی شامل: معاونت ساخت و توسعه راه ها، معاونت ساخت و توسعه راه‌ آهن، معاونت ساخت و توسعه بنادر و فرودگاه‌ها و همچنین اداره کل ساختمان‌ آزادراه ها و شرکت تأمین ماشین آلات شکل گرفت تا برنامه ریزی، طراحی و ایجاد زیربناهای حمل ونقل کشور در یک مجموعه واحد انجام شود. پورتال این شرکت بزرگ بدست توانمند متخصصین ایرانی شرکت سیگما طراحی و راه اندازی شده است.

آدرس: تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3
تلفن تماس:02126400318

سامانه نظرسنجی خدمات الکترونیکی

در راستای تکریم ارباب رجوع و تحقق حقوق شهروندی، مشتریان حقوقی و حقیقی این شرکت با مراجعه به این سامانه و درج اطلاعات هویتی، پست الکترونیک و اطلاعات تماس خود میتوانند در نظرسنجی خدمات الکترونیکی شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور شرکت نمایند. نتایج این نظرسنجی ها در پیشبرد اهداف تعیین شده این شرکت مثمر ثمر خواهد بود. این سامانه در راستای طرح تحول دیجیتال و دولت الکترونیک در نظام توسعه اداری کشور برای این شرکت بزرگ توسط شرکت سیگما طراحی و راه اندازی شده است.

دیگر مشتریان سیگما

1398/12/13 سه‌شنبه
لوگو پورتال سیگما

شرکت توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات سیگما برترین مجری و ارائه دهنده ابزارهای ایجاد و راه اندازی پرتال های سازمانی، خدمات الکترونیکی امن، خدمات رایانش ابری، دسترس پذیری (WCAG) و خدمات مشاوره دولت الکترونیک به سازمانها و شرکتها میباشد.

1401© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نرم افزاری سیگما میباشد.