پورتال سيگما

پورتال ایران کارلوکس

مشاهده وب سایت
.
.

معرفی ایران کارلوکس

ایران کارلوکس فروشگاه تخصصی قطعات و لوازم لوکس خودرو است که با تکیه بر اهداف کلیدی خود یعنی کیفیت، قیمت و سهولت خرید، لوازم تزئینی و قطعات بدنه خودرو را عرضه می‌نماید. ایران کارلوکس با ارائه طیف گسترده‌ای از محصولات معتبرترین برندها و همکاری نزدیک با واردکنندگان و توزیع‌کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان به لوازم یدکی خودرو را برآورده سازد و تعهد دارد تمامی کالاها را با بالاترین کیفیت و پایین‌ترین قیمت ممکن به مشتریان خود عرضه نماید. طراحی پورتال فروشگاهی و راه اندازی سامانه های ایران کارلوکس و همچنین امنیت سایبری این فروشگاه اینترنتی توسط متخصصین زبده شرکت سیگما انجام شده است.

تلفن تماس : 02133879664

سیستم ثبت شکایت

مشتریان ایران کارلوکس اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی، با مراجعه به سیستم ثبت شکایت فروشگاه اینترنتی ایران کارلوکس میتوانند شکایات و یا انتقادات خود را در هر مرحله از خرید کالا به دست مدیران برسانند و در مراجعات بعدی، نتیجه شکایات خود را پیگیری کنند.

سیستم درخواست تهیه محصول از سوی فروشندگان

افراد و یا فروشگاه هایی که نیاز به خرید عمده قطعات و لوازم تزئینی و قطعات بدنه انواع خودروهای مختلف را داشته باشند با این سامانه میتوانند درخواست خود را به ایران کارلوکس ارسال نمایند و در مراجعات بعدی، نتیجه درخواست خود را پیگیری کنند.

سیستم ثبت سفارش کالا

کاربران بمنظور خرید کالاهایی که در فروشگاه موجود نباشد میتوانند از طریق این سامانه کالای مورد نظر خود را سفارش دهند. تنها کافیست اطلاعات هویتی و اطلاعات تکمیلی مانند نام محصول، عکس از کالا، حدود قیمت و توضیحات لازم را درج نمایند و منتظر تماس و پیگیری های کارشناسان ایران کارلوکس باشند.

سیستم درخواست همکاری تولیدکنندگان

تولیدکنندگانی که تمایل به همکاری با ایران کارلوکس در زمینه فروش قطعات و لوازم تزئینی انواع خودروهای مختلف را داشته باشند میتوانند با مراجعه به این سامانه درخواست خود را ثبت نمایند و در مراجعات بعدی، نتیجه درخواست خود را پیگیری کنند.

دیگر مشتریان سیگما

1398/12/13 سه‌شنبه
لوگو پورتال سیگما

شرکت توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات سیگما برترین مجری و ارائه دهنده ابزارهای ایجاد و راه اندازی پرتال های سازمانی، خدمات الکترونیکی امن، خدمات رایانش ابری، دسترس پذیری (WCAG) و خدمات مشاوره دولت الکترونیک به سازمانها و شرکتها میباشد.

1401© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نرم افزاری سیگما میباشد.