پورتال سيگما

پورتال شرکت ملی نفت ایران

مشاهده وب سایت
.
.

معرفی شرکت ملی نفت ایران

روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران با انجام برنامه ریزی های مدون در دوم آذرماه سال 1387، پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران (NIOC) را به عنوان مرجع رسمی انتشار اخبار و رویدادهای حوزه نفت با هویتی دولتی ایجاد کرد. این پایگاه خبری هم اکنون به عنوان یکی از پرمخاطب ترین و قابل اعتمادترین پایگاه های اینترنتی حوزه نفت با ارائه اخبار و گزارش های به روز، انتشار مقالات تخصصی و بولتن روزانه، گزارش های تصویری و فیلم های ویدیویی در قالب نفت سیما، نقش مهمی در رفع نیازهای مخاطبان به کسب اطلاعات دقیق از تحولات مهم حوزه نفت در سطوح ملی و بین المللی را ایفا می کند. انتشار ویژه نامه های الکترونیکی مناسبتی، برگردان اخبار مهم حوزه بین الملل در قالب بولتن های ویژه اخبار محرمانه و مشارکت در برگزاری همایش ها و پوشش خبری و تبلیغی آنها از دیگر مواردی است که از طریق پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران در راستای پاسخگویی به نیاز رسانه های مکتوب، دیداری، شنیداری و حتی مدیران مجموعه صنعت نفت انجام می شود. طراحی و راه اندازی پورتال این شرکت بزرگ توسط متخصصین توانمند سیگما انجام شده است.

سامانه انتقادات و پیشنهادات

اشخاص حقیقی و حقوقی با مراجعه به سامانه انتقادات و پیشنهادات شرکت ملی نفت ایران و درج اطلاعات هویتی و تکمیلی میتوانند نظرات و شکایات خود را به دست مسئولین زیربط برسانند. این سامانه در راستای تکریم ارباب رجوع در شرکت ملی نفت ایران طراحی و راه اندازی شده است. این سامانه در راستای طرح تحول دیجیتال و دولت الکترونیک در نظام توسعه اداری کشور برای این شرکت بزرگ توسط شرکت سیگما طراحی و راه اندازی شده است.

دیگر مشتریان سیگما

1398/12/13 سه‌شنبه
لوگو پورتال سیگما

شرکت توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات سیگما برترین مجری و ارائه دهنده ابزارهای ایجاد و راه اندازی پرتال های سازمانی، خدمات الکترونیکی امن، خدمات رایانش ابری، دسترس پذیری (WCAG) و خدمات مشاوره دولت الکترونیک به سازمانها و شرکتها میباشد.

1401© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نرم افزاری سیگما میباشد.