پورتال سيگما

پورتال موسسه مالی و اعتباری نور

مشاهده وب سایت
.
.

درباره موسسه مالی و اعتباری نور

موسسه اعتباری نور به عنوان یکی از چهار موسسه ای است که به صورت رسمی و با مجوز بانک مرکزی در کشور فعالیت می کند. این موسسه در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ به عنوان یک شرکت ثبت گردیده است و  در تاریخ ۱۱ تیر ماه ۱۳۹۴ مجوز نهایی خود را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی دریافت نموده است. شایان ذکر است این مجموعه در مسیر رشد و بالندگی خود با بیش از ۳۴۰ شعبه در سراسر کشور آمادگی ارائه خدمات به مشتریان را دارد وبرآن است تا با ارائه ی خدمات اعتباری درگستره سرمایه گذاری اجتماعی کارنامه ی درخشانی از وقایع مثبت و اثر بخش را ارائه نماید. طراحی سایت حرفه ای پرتال، سئو سایت و طراحی سامانه های خدمات الکترونیکی این موسسه مالی توسط متخصصین توانمند سیگما انجام شده است.

آدرس دفتر مرکزی: تهران، میدان آرژانتین، خیابان زاگرس، نبش کوچه ۲۹، شماره ۱۴
تلفن تماس : ۴۲۹۳۱۰۱۰ (۰۲۱)

سامانه دریافت شناسه شبا

به منظور تسهیل و استاندارد سازی مبادلات بین بانکی و بین المللی، هر شماره حساب بانکی قابل تبدیل به یک شماره حساب "شبا" خواهد بود. كاربران و مشتریان موسسه مالی اعتباری نور با مراجعه به این سامانه می توانند شماره شبا مرتبط با حساب خود را از طریق فرم مربوطه دریافت کنند.

دیگر مشتریان سیگما

1398/12/13 سه‌شنبه
لوگو پورتال سیگما

شرکت توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات سیگما برترین مجری و ارائه دهنده ابزارهای ایجاد و راه اندازی پرتال های سازمانی، خدمات الکترونیکی امن، خدمات رایانش ابری، دسترس پذیری (WCAG) و خدمات مشاوره دولت الکترونیک به سازمانها و شرکتها میباشد.

1401© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نرم افزاری سیگما میباشد.