پورتال سيگما

پورتال موسسه مالی و اعتباری نور

مشاهده وب سایت
.
.

درباره موسسه مالی و اعتباری نور

موسسه اعتباری نور به عنوان یکی از چهار موسسه ای است که به صورت رسمی و با مجوز بانک مرکزی در کشور فعالیت می کند. این موسسه در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ به عنوان یک شرکت ثبت گردیده است و  در تاریخ ۱۱ تیر ماه ۱۳۹۴ مجوز نهایی خود را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی دریافت نموده است. شایان ذکر است این مجموعه در مسیر رشد و بالندگی خود با بیش از ۳۴۰ شعبه در سراسر کشور آمادگی ارائه خدمات به مشتریان را دارد وبرآن است تا با ارائه ی خدمات اعتباری درگستره سرمایه گذاری اجتماعی کارنامه ی درخشانی از وقایع مثبت و اثر بخش را ارائه نماید. طراحی پورتال بانکی این موسسه مالی بدست مهندسین متخصص شرکت سیگما انجام شده است.

آدرس دفتر مرکزی: تهران، میدان آرژانتین، خیابان زاگرس، نبش کوچه ۲۹، شماره ۱۴
تلفن تماس : ۴۲۹۳۱۰۱۰ (۰۲۱)

سامانه دریافت شناسه شبا

به منظور تسهیل و استاندارد سازی مبادلات بین بانکی و بین المللی، هر شماره حساب بانکی قابل تبدیل به یک شماره حساب "شبا" خواهد بود. كاربران و مشتریان موسسه مالی اعتباری نور با مراجعه به این سامانه می توانند شماره شبا مرتبط با حساب خود را از طریق فرم مربوطه دریافت کنند.

دیگر مشتریان سیگما

لوگو پورتال سیگما

شرکت توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات سیگما برترین مجری و ارائه دهنده ابزارهای ایجاد و راه اندازی پرتال های سازمانی، خدمات الکترونیکی امن، خدمات رایانش ابری، دسترس پذیری (WCAG)، رتبه بندی اعتباری و خدمات مشاوره دولت الکترونیک به سازمانها و شرکتها میباشد.

1399© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نرم افزاری سیگما میباشد.