پورتال سيگما

پورتال بانک سامان

مشاهده وب سایت
.
.

معرفی بانک سامان

بانک سامان که در ابتدا با عنوان موسسه مالی و اعتباری سامان اقتصاد فعالیت می کرد، توانست با مجوز و تحت نظر بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را از مرداد ماه سال 1381 آغاز نماید. بدون اغراق می توان از بانک سامان به عنوان اولین و بهترین ارائه دهنده خدمات بانکداری الکترونیک نام برد که ضریب بالای امنیتی و کمترین خطا در خدمات الکترونیکی بانکی گواه همین ادعاست. ضمن اینکه هم اکنون بسیاری از خرید های اینترنتی از طریق درگاه بانک سامان انجام می شود. بانک سامان در کنار سایر اعضای گروه مالی سامان همچون شرکت بیمه سامان، شرکت کارگزاری بانک سامان، شرکت سرمایه گذاری سامان، شرکت پرداخت الکترونیک سامان، شرکت صرافی سامان و ... فعالیت می کند. با توجه به اهمیت قابلیت های بالا و تامین امنیت در وبسایت های بانکی، طراحی پورتال بانکی و همچنین راه اندازی سامانه های تحت وب متعلق به بانک سامان به سیگما واگذار شد.

نشانی : تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به پارک‌وی ( از جنوب به شمال )، نبش کوچه ترکش‌دوز، پلاک  ۲
تلفن : ۰۲۱-۲۳۰۹۵۱۰۰

طراحی بانک اطلاعات شعب بانک سامان

بانک اطلاعاتی شامل لیست شعب بانک سامان می باشد که کاربر می تواند با استفاده از جستجوی پیشرفته به اطلاعات شعب بانک مثل آدرس، تلفن، کدپستی، فکس، شماره شعبه، ساعات کاری و... دسترسی پیدا کرد. کاربران با این بانک اطلاعاتی میتوانند نزدیک ترین شعبه به محل مورد نظر خود را پیدا کنند.

سامانه رزرواسیون بانک سامان

خدمات سامان زندگی ( سامانه رزرواسیون بانک سامان ) خدمات مسافرتی، خدمات رفاهی و گردشگری را هدف قرار می‌دهد و امکاناتی متناسب با سبک زندگی‌ در اختیار مشتریان بانک سامان قرار می‌دهد.

سامانه ثبت تشریفات و ترانسفر فرودگاهی

درخواست های کاربران بمنظور ثبت تشریفات و ترانسفر فرودگاهی در این سامانه صورت میپذیرد. پس از ثبت درخواست، کاربران در مراجعات بعدی خود میتوانند پیگیری های لازم را جهت ثبت درخواست خود انجام دهند.

سامانه رزرو هتل داخلی و خارجی

ارائه خدمات رزرواسیون هتل‌ها در داخل و خارج از کشور برای مشتریان خدمات سامان زندگی (booking) در این سامانه انجام میپذیرد. کاربران میتوانند در مراجعات بعدی، پیگیری های لازم جهت ثبت و رزرو هتل را انجام دهند.

سامانه رزرو تور داخلی و خارجی

رزرو تورهای لوکس، برتر و خصوصی به مقاصد خاص، و همچنین رزرو تورهای تخصصی، تجاری، نمایشگاهی و آموزشی برای مشتریان خدمات سامان زندگی (booking) در این سامانه انجام میشود.

سامانه رزرو پرواز داخلی و خارجی

در این سامانه کاربران میتوانند جهت مسافرت در داخل کشور و یا خارج از کشور، بلیط هواپیمایی خود را رزرو و در مراجعات بعدی، پیگیری های لازم جهت ثبت و خرید بلیط را انجام دهند.

دیگر مشتریان سیگما

1398/12/13 سه‌شنبه
لوگو پورتال سیگما

شرکت توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات سیگما برترین مجری و ارائه دهنده ابزارهای ایجاد و راه اندازی پرتال های سازمانی، خدمات الکترونیکی امن، خدمات رایانش ابری، دسترس پذیری (WCAG) و خدمات مشاوره دولت الکترونیک به سازمانها و شرکتها میباشد.

1401© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نرم افزاری سیگما میباشد.