پورتال سيگما

پورتال صندوق ذخیره فرهنگیان

مشاهده وب سایت
.
.

معرفی صندوق ذخیره فرهنگیان

با تصویب مجلس شورای اسلامی، مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در تاریخ ١٣٧٤/٣/٧ در اجرای تبصره ٦٣ قانون برنامه دوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران طی تصویب نامه شماره ١٣٥٩/ت١٤٩٥٦-هـ مورخ ١٣٧٤/٢/١١ هیات وزیران، تاسیس و در اداره ثبت شرکت‌ها، ثبت گردید و تا به امروز طی برنامه سوم توسعه، ماده ١٤٧ و ماده ٥٣ برنامه چهارم توسعه نیز استقرار یافته‌است.  مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان به عنوان سازمانی اقتصادی با برخورداری از اعتماد روزافزون در میان قشر معلمان کشور و حمایت دولت می کوشد تا با فعالیت های اقتصادی نظیر اداره شرکت ها، سرمایه گذاری در سهام شرکت ها و صنایع بزرگ از جمله نفت، پتروشیمی و معادن و انجام امور خدماتی، منافع اقتصادی و سطح رفاه فرهنگیان عضو را بهبود بخشد. طراحی سامانه های خدمات الکترونیکی و پورتال این شرکت بزرگ بدست توانمند متخصصین ایرانی شرکت سیگما انجام گرفته شده است.

نشانی:  تهران - خیابان ولیعصر - بالاتر از میدان ونک - خیابان عطار- پلاک 10    کد پستی: 1994643411
تلفن روابط عمومی: ٨٨٦٦٠٧٤٥-٠٢١

سامانه ارتباط با مشتریان

فرهنگیان گرامی از طریق این سامانه قادر خواهند بود مسائل، مشکلات، انتقادات و پیشنهادات خود را با مسئولین صندوق ذخیره فرهنگیان در میان بگذراند. برای اینکار میبایست نسبت به تکمیل فیلدهایی همچون شماره پرسنلی، نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، شماره تماس اقدام کنند و در نهایت متن پیغام خود را ارسال نمایند.

دیگر مشتریان سیگما

1398/12/13 سه‌شنبه
لوگو پورتال سیگما

شرکت توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات سیگما برترین مجری و ارائه دهنده ابزارهای ایجاد و راه اندازی پرتال های سازمانی، خدمات الکترونیکی امن، خدمات رایانش ابری، دسترس پذیری (WCAG) و خدمات مشاوره دولت الکترونیک به سازمانها و شرکتها میباشد.

1401© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نرم افزاری سیگما میباشد.