پورتال سيگما

پورتال بانک آینده

مشاهده وب سایت
.
.

معرفی بانک آینده

بانک آینده به استناد مصوبه یک هزار و یکصد و سی و هفتمین جلسه شورای پول و اعتبار، از ادغام بانک تات، ‌مؤسسه اعتباری صالحین و ‌مؤسسه اعتباری آتی، با سرمایه‌ی پایه هشت (۸) هزار میلیارد ریال؛ در تیرماه سال ۱۳۹۱ شکل گرفت. متعاقباً، بانک آینده، بر اساس مجوزهای صادره از سوی بانک مرکزی ج.ا.ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار؛ تحت شماره ۴۴۲۳۲۵ و شناسه ملی ۱۰۳۲۰۸۹۴۸۷۸، در تاریخ ۱۳۹۲/۰۵/۱۶ به ثبت رسید. بانک آینده از مجموعه‌ی بیش از ۱۷هزار سهامدار، پس از طی مراحل لازم، در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۶ موفق به اخذ مجوز فعالیت از بانک مرکزی ج.ا.ایران گردید. در حال حاظر بانک آینده با 272 شعبه در سراسر کشور در قالب یک بانک تجاری خصوصی مشغول به فعالیت می باشد

نشانی: تهران، بزرگراه مدرس جنوب به شمال، تقاطع نلسون ماندلا، ابتدای خیابان بیدار، شماره‌‌ی یک (برج آینده)
تلفن: 85930-021
 

سامانه پایگاه دانش

با استفاده از بخش پایگاه دانش، کاربران میتوانند مقالات در حوزه بانکداری و مالی که توسط کارکنان بانک آینده تهیه و تدوین شده است، دسترسی داشته باشند.

سامانه دعوت به همکاری

افراد مشتاق به همکاری با بانک آینده می توانند با استفاده از این سامانه اطلاعات خود شامل اطلاعات فردی و تماس، اطلاعات تحصیلی و سوابق شغلی خود را برای این بانک ارسال کرده و پس از پایش رزومه های ارسالی بر اساس اولویت های سازمان، از افراد دعوت به همکاری می شود.

سامانه ارتباط با مدیرعامل

در مواردی که کاربران بخواهند با مدیرعامل بانک آینده بصورت مستقیم مکاتبه داشته باشند، میتوانند پیام خود را در این بخش ثبت کرده و با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده توسط کاربر، بانک نسبت به پیگیری درخواست ها اقدام می نماید.

سامانه شکایت و تقاضاها

با هدف تکریم ارباب رجوع و ارج نهادن به مشتریان، سامانه شکایات و تقاضا جهت ارسال پیشنهادات و انتقادات کاربران راه اندازی شده است که با تکمیل اطلاعات کاربر و موضوع مطرح شده، بانک نسبت به پیگیری موارد ارسالی کاربران می پردازد.

سامانه شعب

لیست شعبات بانک آینده در سراسر کشور در این سامانه قابل مشاهده می باشد که کاربران می توانند با استفاده از امکان جستجو، به اطلاعات مربوط به شعبه مورد نظر بر اساس استان و شهر خود دست یابند.

سامانه آگهی مزایده ها

کلیه آگهی های بانک آینده شامل مزایدات و مناقصات و مجامع به منظور سهولت کاربران از طریق این سامانه بر روی پورتال بانک آینده قابل مشاهده است.

سامانه خودپردازها

به منظور دسترسی کاربران به اطلاعات خودپردازهای بانک آینده در سراسر کشور، لیستی جامع از تمامی اطلاعات خودپردازها و جستجو بر اساس شهر و استان و شعبه مورد نظر در این سامانه در دسترس کاربران قرار گرفته است.

سامانه شفافیت و انتشار عمومی اطلاعات

با هدف شفافیت در عملکرد، بانک آینده گزارشات خود را به تفکیک ماه و سال در دو سامانه با عناوین «سامانه شفافیت و انتشار عمومی اطلاعات» و «قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات» منتشر می کند.

سامانه محاسبه شبا

با استفاده از این خدمت، کاربران بانک آینده میتوانند از طریق ورود شماره کارت و شماره حساب متعلق به بانک آینده، شماره شبا خود را دریافت کنند و همچنین با ورود شماره شبا خود، درستی و صحت آن را بررسی کنند

سامانه نو بانک

نوبانک یک خدمت جدید از بانک آینده می باشد که نسل بعدی دستگاه های خودپرداز می باشند و میتوان از آن بعنوان یک باجه بانکی نام برد که در ساعات غیراداری نیز در دسترس کاربران می باشد. در این بخش کاربران می توانند لیست اطلاعات مربوط به نوبانک های موجود در استان و شهر مورد نظر خود را جستجو کنند.

سامانه درگاه پرداخت اینترنتی

شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا (وابسته به بانک آینده) ارائه دهنده درگاه پرداخت اینترنتی می باشد که کاربران میتوانند برای ثبت درخواست خود بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب از این سامانه استفاده کنند. کارشناسان مربوطه بانک پس از بررسی درخواست ها با کاربران ارتباط برقرار نموده و نسب به راه اندازی درگاه اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

سامانه ایرانیان خارج از کشور

به منظور سهولت دسترسی کاربران خارج از کشور به خدمات بانک آینده، این دسته از کاربران جهت برقراری ارتباط با کارشناسان بانک و مطرح کردن مشکلات و ابهامات خود ازین سامانه استفاده می کنند.

سامانه محاسبه اقساط تسهیلات

ازین خدمت جهت محاسبه اقساط کاربران با ورود مبلغ و تعداد اقساط و درصد سود تسهیلات استفاده می شود.

دیگر مشتریان سیگما

1398/12/13 سه‌شنبه
لوگو پورتال سیگما

شرکت توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات سیگما برترین مجری و ارائه دهنده ابزارهای ایجاد و راه اندازی پرتال های سازمانی، خدمات الکترونیکی امن، خدمات رایانش ابری، دسترس پذیری (WCAG) و خدمات مشاوره دولت الکترونیک به سازمانها و شرکتها میباشد.

1401© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نرم افزاری سیگما میباشد.