پورتال سيگما

پورتال اطلاع رسانی سازمان ملی استاندارد ایران

مشاهده وب سایت
.
.

معرفی سازمان ملی استاندارد ایران

 
 
در سال های 1353 تا 1371 جایگاه موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران در زیر مجموعه وزارت صنایع قرار داشت و از سال 1371 با تصویب قانون اصلاح قوانین و مقررات موسسه استاندارد و تخقیقات صنعتی ایران در مجلس شورای اسلامی، موسسه دارای شخصیت حقوقی مستقل شد. طبق تصویب نامه یکصد و پنجاه و دومین جلسه شورای عالی اداری، در تاریخ 1390/7/24  موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران به سازمان ملی استاندارد ایران تغییر نام داد و زیر نظر مستقیم ریاست جهموری قرار گرفت. سازمان ملی استاندار ایران تا کنون حدود 27 هزار عنوان استاندارد ملی را تاکنون تدوین کرده است که بیشترین میزان استاندارد های تدوین شده به ترتیب در زمینه مکانیک و فلز شناسی با 3528 موضوع، صنایع شیمیای و پلیمر با 3504 موضوع خوراک و فرآورده های کشاورزی با 3317 موضوع، خودرو و نیروی محرکه با 2889 موضوع می باشد. طراحی سامانه ها و پورتال این سزمان بزرگ توسط متخصصین شرکت سیگما انجام شده است.

آدرس : تهران ضلع جنوبی میدان ونک
تلفن:  5-88879461 021
 

ثبت درخواست امریه

جوانانی که علاقه مند به طی کردن دوران سربازی در سازمان ملی استاندارد هستند با مراجعه به این سامانه و تکمیل اطلاعات در فرم مربوطه میتوانند درخواست خود را برای سازمان ارسال کنند. این سامانه فقط در برخی ایام سال و با ظرفیت محدود فعال میشود.

ثبت نام در سایت

کاربران از طریق این سامانه میتوانند در تارنمای سازمان ملی استاندارد ثبت نام کنند و به انواع خدمات دسترسی داشته باشند. اعضا پورتال سازمان ملی استاندارد قادر خواهند بود به جدیدترین بخشنامه ها، استانداردهای ملی، ادارات استانی، گزارشات سالیانه و... و همچنین به تالار گفتمان و انواع خدمات الکترونیکی سازمان دسترسی داشته باشند.

سامانه نظرسنجی الکترونیکی

این سامانه بمنظور تکریم ارباب رجوع و تحقق حقوق شهروندی در راستای طرح تحول دیجیتال و دولت الکترونیک در نظام توسعه اداری کشور برای این سازمان بزرگ توسط شرکت سیگما طراحی و راه اندازی شده است.  مراجعه کنندگان سازمان ملی استاندارد از طریق این سامانه و تکمیل اطلاعات در فرم مربوطه، قادر خواهند بود کیفیت خدمات دهی این سازمان را مورد ارزیابی قرار دهند.

دیگر مشتریان سیگما

1398/12/13 سه‌شنبه
لوگو پورتال سیگما

شرکت توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات سیگما برترین مجری و ارائه دهنده ابزارهای ایجاد و راه اندازی پرتال های سازمانی، خدمات الکترونیکی امن، خدمات رایانش ابری، دسترس پذیری (WCAG) و خدمات مشاوره دولت الکترونیک به سازمانها و شرکتها میباشد.

1401© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نرم افزاری سیگما میباشد.